Szukam prezentu na rocznicę dla chłopaka

Łukasza poznałam w zeszłym roku. Pracowaliśmy w jednej firmie od kilku lat, ale dopiero po tak długim czasie na siebie wpadliśmy. Okazała się to miłość od pierwszego wejrzenia i niebawem zbliża się nasza pierwsza rocznica związku.

Mam kilka fajnych prezentów dla chłopaka na rocznicę

Chcę znaleźć dla mojego chłopaka coś na prawdę bardzo wyjątkowego. Mam kilka ciekawych pomysłów i postanowiłam je zrealizować. Mój prezent na pierwszą rocznicę dla chłopaka musi być na prawdę świetny. Po pierwsze, muszę znaleźć jakiś fajny gadżet. Łukasz uwielbia grać w gry komputerowe to może mu kupię jakąś myszkę dedykowaną graczom? Wiem także, że bardzo chciałby zrobić sobie tatuaż na ramieniu. Zadzwoniłam nawet do studia tatuażu, do którego regularnie chodzę i zapisałam go na sesję. Umówiłam się z Marleną, że zapłacę jak już będzie miał tatuaż, bo nie wiem co wybierze i jaki będzie koszt. Wpłaciłam tylko zaliczkę, bo takie są wymogi. Pojechałam do miasta, by kupić myszkę do komputera i coś jeszcze. Na pewno coś mi wpadnie do głowy. Znam go na wylot i wiem co lubi. Łukasz to już mi od tygodnia mówi, że dostanę coś wyjątkowego i to będzie niezapomniana dla mnie rocznica. Ciekawe co wymyśli. Jest on dość kreatywny i jestem pewna, że to będzie wyjątkowe. Dlatego mój prezent na pierwszą rocznicę dla chłopaka również musi taki być. Umówiliśmy się na kolację w naszej ulubionej restauracji, gdzie będziemy świętować ten wyjątkowy dzień. Już nie mogę się doczekać. Poza myszką kupiłam jeszcze kilka innych gadżetów.

Łukasz bardzo się wzruszył widząc jaki prezent ode mnie dostał. Był pod ogromnym wrażeniem i jutro idziemy do studia tatuaży. Myszkę tego samego wieczora podłączył i razem zagraliśmy w naszą ulubioną grę komputerową. To był piękny dzień.