Tata sprzedaje renault z częściami sprowadzonego z zagranicy

części do samochodów renault

Tata przez pięć lat jeździł samochodem, którego sprowadził z zagranicy. Auto bardzo mu się podoba jednak chciałby kupić już sobie młodszy model.

Części renault łatwo dostępne

części do samochodów renault Tata zakupił renault od znajomego, który zajmował się sprowadzaniem samochodów dla znajomych. Znajomy dokładnie sprawdzał wszystkie samochody i wybierał je bardzo dokładnie. Zależało mu żeby znajomi byli zadowoleni z jego usług. Tata przez pięć lat praktycznie nic w nim nie robił. Renault był bezawaryjny tata jeździł na przeglądy i wymiana części nie była praktycznie konieczna. Jedynie robił rozrząd i hamulce w samochodzie. Przez pięć lat użytkowania i to nie tylko na krótkich trasach. Nasza rodzina bardzo lubiła podróżować tym autem. Reno był bardzo wygodny. Przestrzeń w renault była spora. Zawsze się mieściliśmy ze wszystkimi bagażami nawet jak jechaliśmy na dwutygodniowy urlop. Tata obawia się czy nowy samochód nie będzie gorszy. Nowe części do samochodów renault były tanie i dostępne a z nowymi autami różnie bywa. Nie każda marka może pochwalić się tanimi częściami. Tata postanowił skorzystać z pomocy znajomego. Znajomy bardzo się cieszył, że tata do niego zadzwonił bo akurat miał do sprzedania samochód, który ściągnął do kraju tydzień temu. Auto jeszcze nie zostało wystawione w internecie bo taty znajomy nie miał na to czasu. Citroen jest młodszy od renault. Jest nieco droższy ale posiada więcej wyposażenia. Jeżeli chodzi o przestrzeń w środku to citroen jest nieco większy. Dla naszej rodziny będzie w sam raz. Tacie bardzo się samochód spodobał. Stwierdził, że go kupi musi jedynie sprzedać swoje auto.

Renault został wystawiony w internecie i tacie w ciągu tygodnia udało się go sprzedać. Po sprzedaży pojechał do znajomego z pieniędzy i od razu załatwili sprawy papierkowe. Tata był kolejny raz zadowolony z transakcji ze swoim znajomym.