Urządzam wnętrze domu klienta, który jest zamożny

rolety dzień noc

Mam na imię Monika. Jestem dekoratorką wnętrz. Po studiach zaczęłam pracować w branży. Nie chciałam pracować dla kogoś, dlatego postanowiłam założyć swój własny biznes. Jestem wolnym strzelcem. Założyłam profesjonalną stronę internetową i zamieściłam ogłoszenie w gazecie lokalnej.

Mama bardzo dużo zleceń

rolety dzień nocNa początku odzywali się do mnie tylko znajomi., którzy przy okazji naszej znajomości liczyli na spore rabaty lub wręcz darmowe urządzanie wnętrza. Rodzina także mnie zatrudniała i pomogła mi przetrwać początki mojej kariery. Z czasem miałam coraz więcej zleceń od nieznanych mi osób i dzięki temu mój biznes rozwinął się. Ostatnio wykonywałam zlecenie u bardzo zamożnego właściciela firmy farmaceutycznej w naszym mieście. Mieszkam i działam przede wszystkim na terenie miasta Bydgoszcz. Właściciel firmy znalazł moje ogłoszenie w gazecie. Poczytał opinie o mojej pracy i zdecydował się mnie zatrudnić. Miałam urządzić jego nowy dom. Do urządzenia było wszystko począwszy od okien na wyposażeniu pokoi kończąc. Pracę zaczęłam od okien. Zasugerowałam rolety materiałowe w dwóch sypialniach i pokoju gościnnym. Rolety wewnętrzne są bardzo przytulne i dzięki nim wnętrze się pięknie prezentuje. Rolety pozwalają odsłonić się od sąsiadów i dzięki nim w pomieszczeniu jest ciemniej. Pomaga to wielu osobom spokojnie zasypiać. Rolety dzień noc zasugerowałam w salonie. Roletki to nie jest duży wydatek. Właściciel firmy, prosił żeby wszystkie materiały pochodziły z lokalnego rynku. Zawsze stara się wspomagać biznes lokalny. Zastosowałam się do poleceń.

Okna pięknie się prezentowały, najważniejsze, ze właścicielowi się podobało. Teraz mogę zabrać się za kolejne prace. Właściciel jest bardzo wymagający ale poznałam już jego gust i wiem czego szukać.

Czytaj więcej na: www.roletybydgoszcz.net