Usługi pralnicze w Szczecinie

Na rynku funkcjonuje bardzo dużo pralni ekologicznych oraz chemicznych. Pralnie obsługują klientów indywidualnych i biznesowych. Wiele działalności gospodarczych takich jak: hotele, restauracje czy pensjonaty potrzebują usług pralniczych na bieżąco. Z usług pralni, według statystyk, przeciętny Kowalski korzysta trzy razy w roku.

Pralnie w Szczecinie

pralnia szczecinPralnie obsługują głównie klientów indywidualnych. W strukturze klientów pralni 70% klientów to klienci indywidualni. Klienci biznesowi stanowią 30%. Jednak to klienci biznesowi zapewniają większe marże z działalności gospodarczej. Kontrakt pralni z hotelem lub restauracją to źródło bardzo dużych dochodów. Większość małych pralni jest jednak ukierunkowana na obsługę klientów indywidualnych. Oferta pralni jest opracowywana tak, aby trafiła do jak najszerszej grupy klientów indywidualnych. W ofertach pralni jest pranie wszystkich rodzajów ubrań oraz odzieży wierzchniej. Każda pralnia w Szczecinie posiada bogatą ofertę dla klienta indywidualnego i biznesowego.W Szczecinie z usług pralniczych korzystają bardzo często klienci zza zachodniej granicy. Jeżeli chodzi o przedsiębiorstwo jakim jest pralnia Szczecin jest miastem, gdzie wśród klientów takich przedsiębiorstw jest bardzo dużo Niemców. Niemcy bardzo chętnie przyjeżdżają na zakupy do Polski i korzystają z wielu usług, także z usług pralni. Wiele szczecińskich pralni posiada przygotowaną ofertę dla klientów niemieckich.

W Szczecinie działa bardzo dużo pralni. Pralnie działające w Szczecinie to małe przedsiębiorstwa, ale także duże pralnie przemysłowe. Założenie pralni w Szczecinie może okazać się bardzo dobrą inwestycją, szczególnie ze względu na bliskość zachodniej granicy. Bardzo dużo Niemców korzysta z usług polskich pralni, ponieważ są tańsze a jakość usług jest bardzo dobra.