Walizki na podróż samolotem

Podróż samolotem jest jednym z najszybszych i najbezpieczniejszych sposobów przemieszczania się. Duża popularność lotów sprawia, że część przewoźników wprowadza limity, co to wielkości, wagi oraz ilości bagażu wnoszonego na pokład. Obecnie wielu producentów walizek oferuje produkty dopasowane do wymagań określonych firm, co znacznie ułatwia przygotowanie do podróży.

Eleganckie walizki dostosowane do wymagań Ryanair

stylowe walizki do ryanairaWybór walizki na podróż samolotem wcale nie należy do najłatwiejszych. Przewoźnicy mają swoje wymagania i jeżeli nie chcemy ponosić dodatkowych kosztów lub spotkać się z tym, że nasz podręczy bagaż trafi do luku bagażowego, musimy wybrać odpowiednie torby. Na jednorazową wyprawę możemy kupić lekką, tanią walizkę, jednak jeżeli planujemy większą ilość podróży, wtedy warto zaopatrzyć się w wytrzymały produkt lepszej jakości. Droższe, stylowe walizki do ryanaira są oferowane przez znanych producentów, którzy gwarantują ciekawy design, odpowiednią twardość (najlepsze są półtwarde, które zabezpieczają rzeczy, ale nie są zbyt ciężkie), ale i lekkość produktów. Tego typu walizki posiadają wymiary, których wymaga przewoźnik, aby móc bez problemu wnieść bagaż do samolotu, czyli 55cm x 40cm x 20 cm. Wygodne produkty na kółkach bardzo często posiadają dodatkowe kieszenie, np. na laptopa, wytrzymałe uchwyty, a także solidne zamki, np. typu TSA, który daje możliwość otworzenia bagażu przez służby celne, bez ryzyka uszkodzenia walizki.

Wybór walizki, która sprawdzi się w czasie podróży samolotem może dla niektórych osób stanowić problem. Jeżeli nie chcemy zostać zaskoczeni przed wejściem na pokład, warto sprawdzić na stronie przewoźnika jego wymagania, co do wielkości bagażu i zakupić odpowiednie produkty, które skutecznie zabezpieczą nasze rzeczy w czasie podróży.