Weekend dla dwojga na Mazurach czyli yacht charter

yacht charter

Miłość to piękne słowo, niestety nie wszyscy znają dokładne znaczenie tego słowa. To nie tylko mieszkanie ze sobą, ale okazywanie tego uczucia i poczucie bezpieczeństwa przebywając z drugą osobą.

Yacht charter to dobry wybór

yacht charterJa z moim mężczyzną mieliśmy bardzo dobre relacje, ale jakoś czegoś nam ostatnio brakowało. Pomyślałam, że może powinniśmy się gdzieś wybrać i oferta jaką znalazłam, czyli : czarter last minute, wydawała się najbardziej interesująca. Przecież wielkie miłości wybuchają właśnie nad wodą, to takie najbardziej interesujące miejsce dla romantyków. No i te mazury- lepszego miejsca nie można sobie wymarzyć.Te wszystkie żaglówki, i spokojna woda bez fal, jak na przykład nad morzem, gdzie jest trochę niebezpiecznie potrafi nieźle zainspirować. Mój facet na początku się trochę opierał, wykręcał się, że nie wie, czy dostanie urlop, ale poinformowałam go, że już nam to wolne obojgu załatwiłam i godny polecenia yacht charter czeka nas już niebawem. Pokręcił nosem, bo nie wiem, może obawiał się wody, czy czegoś, no ale jak go zabrałam na miejsce, to zupełnie zmienił nastawienie, i od razu poprawił mu się humor. Wspaniałe jachty luksusowe aż zapraszały do siebie, aby skorzystać z ich uroków. Nas czekał już ten jeden zamówiony, który również był piękny. Śnieżnobiały, elegancki, miał nawet taką kanapę na dziobie, żeby się opalać podczas rejsu. Coś wspaniałego, czułam się jak w filmie, jak jakaś gwiazda. Byłam zadowolona, że mogę czuć ten szalony wiatr rozwiewający moje włosy. Tak, jachty do wynajęcia na nowo nas do siebie zbliżyły. To był taki bodziec, który na nowo nas zespoił, bo ostatnio coś jakby się rozpadało między nami i trochę się od siebie oddalaliśmy.

Jednak wszystko dało się naprawić, bo mazury to magiczne miejsce dla wszystkich, w których na nowo rozkwita miłość i znikają wszelkie troski. Cieszę się, że tu przyjechałam.