Wizytówki przez internet

Poszedłem raz na spotkanie o pracę, gdzie od samego początku pracownik, z którym miałem okazję rozmawiać wręczył mi wizytówkę. Wyglądała tak, jakby każdy szczegół na niej był dokładnie zaplanowany. Była bardzo atrakcyjna wizualnie i stwierdziłem, że mimo tego, że jeszcze nie pracuję, to może warto byłoby zainwestować w taką wizytówkę, gdyż na pewno sprawi ona, że zyskamy w oczach potencjalnych klientów.

Różnorodne i oryginalne wizytówki

wizytówki online

Różnorodne wizytówki dla firm i dla klientów prywatnych – to była reklama, jaką zobaczyłem przeglądając w internecie ogłoszenia o pracę. Od razu stwierdziłem, że muszę przyjrzeć się bardziej firmie i skontaktowałem się z pracownikiem pod wskazany numer telefonu. Wizytówki online okazały się bardzo tanie, jeśli chodzi o ich wydruk. Od razu mogłem zdecydować się na sto sztuk, jednak póki co aż taka duża ilość mnie nie interesowała. Stwierdziłem, że na sam początek na pewno wystarczy ich kilkanaście, dlatego też dokładnie tyle zleciłem do druku. Zastrzegłem jednak, że liczy się dla mnie bardziej efektowne wykonanie wizytówki i wydruk na bardzo dobrym jakościowo papierze, niż korzystają moi konkurenci. Zgodnie z pracownikiem firmy, czyli zakładu poligraficznego tworzącego wizytówki stwierdziliśmy, że wygląd jest najważniejszy i to, jaka wizytówka sprawia wrażenie. Im większe, tym na pewno wzbudzi o wiele większe zaufanie w klientach i będą zadowoleni z tego, że wizytówki dla firm mają w ręce.

Teraz za każdym razem, kiedy spotykam kogoś, kto jest dla mnie ważny pod kątem prowadzenia biznesu, to od razu wręczam mu wizytówkę i wiem, że odezwie się do mnie, gdyż na niej zawarłem wszystkie najważniejsze dane kontaktowe. Wizytówki dla firm, jak i dla osób prywatnych powinny być jednak bardzo skrupulatnie zaprojektowane.