Wybór zamków hotelowych

Posiadałem własny hotel, jednak długo nie wiedziałem, jaki zamek do nich zamontować. Stwierdziłem, że po poradę zwrócę się do profesjonalistów posiadających duże doświadczenie w montażu zamków do hoteli oraz ich odpowiednim doborze. Chciałem przecież, aby mój dobytek był odpowiednio zabezpieczony, a moi goście hotelowi czuli się przede wszystkim bezpiecznie.

Proces kupna zamków hotelowych

zamki hoteloweZamek hotelowy to przede wszystkim zamek elektroniczny, który otwiera się dopiero po przyłożeniu odpowiednio wcześniej zaprogramowanej karty. Chciałem mieć zamki hotelowe jak z filmów, czyli zamek, który otwiera się na kartę, którą posiadać będą moi goście, jak tylko się zameldują. Zaraz po zamontowaniu odpowiedniego zamku hotelowego postanowiłem do każdego pokoju osobno wyrobić kilka kart magnetycznych, które będą przystosowane stricte pod otwieranie konkretnych drzwi. Zamki hotelowe całe szczęście dostarczyła mi firma, od której je kupiłem, a także pomogła mi w odpowiednim zaprogramowaniu. Posiadając duży hotel trzeba faktycznie zadbać o to, aby każde drzwi posiadały unikalny zamek, co wydaje się problematyczne, jednak dla doświadczonej firmy na pewno nie będzie żadnego problemu. Zamki hotelowe wykorzystywane mogą być więc zarówno w mniejszych hotelach, takich, jak mój, ale także w znacznie większych ośrodkach, które na pewno potrzebują takich metod zabezpieczeń. Zamki hotelowe można zamówić kompleksowo przez firmę znalezioną w internecie, chociaż często też można je spotkać stacjonarnie w mieście.

Nowoczesne modele zamków przede wszystkim sprawdzają się bardzo dobrze. Hotele takie, jak moje potrzebują dobrego zabezpieczenia, a ja widziałem wyraz zadowolenia na twarzach moich gości, którzy każdorazowo dostawali kartę magnetyczną do pokoju.