Wybrać Walkerę F210 czy F210 3d?

 

Nigdy nie rozumiałam pasji mojego syna, ale cieszyłam się, że ją ma. Patrząc na inne dzieciaki, które siedziały ciągle przy komputerach, mnie podobało się to, że Michał wychodził z domu, miał cel, na który zbierał pieniądze i organizował sobie wolny czas. Odkąd w sprzedaży pojawiły się drony, pokochał je bezgranicznie.

Co znaczy, że dron jest 3D?

walkera f210 3dGdy był małym dzieckiem, pierwszy raz leciał samolotem i bardzo mu się spodobało. Myślę, że pilotowanie drona daje mu namiastkę latania. Wiem, że teraz planuje zakup czegoś jeszcze bardziej ekstra. Widziałam jak szuka w sieci walkera f210 3d. Zauważyłam, że patrzy jakie są jego ceny, więc na pewno miał zamiar go kupić. Jednak nigdy nie obciążał mnie kosztami swojej pasji. Dorabiał gdzieś, by kupować kolejne drony. Teraz trochę się zaniepokoiłam, bo pamiętałam dokładnie, że ostatnio kupował model walkera f210. Zapytałam z ciekawości, co daje to 3d. Czy warto wydawać kolejne pieniądze. Odpowiedział mi tak fachowo, że niewiele rozumiałam. Poprosiłam o wyjaśnienia i usłyszałam, że 3d potrafi latać do góry nogami. Gdy się obróci, śmigła zmieniają kierunek ciągu i dron może lecieć dalej odwrócony. Cóż, tak jak wspominałam – nie rozumiem tej pasji, ale cieszę się, że Michał nabiera takiej specjalizacji. Marzy o kursie na drony. Jest odpowiedzialny i wiem, że jest to w jego zasięgu. Tym bardziej, jeśli teraz zarobi sobie na tego Walkera czy tę Walkerę. I tak jestem z niego dumna, że potrafi dążyć do celu.

Postanowiłam mu trochę pomóc w tych dążeniach i dołożyć do jego zakupu. Zbliżał się koniec roku, a jego dobre oceny wymagały nagrody. Starał się cały rok, by latem mógł całkowicie poświęcić się nowej pasji. Już na nowym modelu. Może kiedyś zostanie specjalistą? Najpiękniejszym w życiu jest robić zawodowo to, co się kocha.