Wybraliśmy wodzireja na wesele

Duże, zorganizowane imprezy zawsze mnie trochę przerażają – zastanawiam się, w jaki sposób zapanować nad ogromną liczbą gości i jak sprawić, żeby każdy dobrze się bawił. Myślę, że warto to zadanie pozostawić w rękach profesjonalistów i zdecydować się na dobrego konferansjera.

Na naszym weselu nie zabraknie wodzireja

dobry wodzirej na wesele z warszawyChoć do naszego wesela zostało jeszcze sporo czasu – całe półtora roku, to już mamy dokładnie zaplanowaną większość kwestii. Szybko ustaliliśmy, jak będzie wyglądać menu – akurat mamy z narzeczonym podobny gust kulinarny, dlatego nie było to żadnym problemem. Z ustaleniem, jak ma być udekorowana sala weselna było już nieco gorzej, jednak również temu podołaliśmy i podjęliśmy wspólną decyzję. Teraz jeszcze wybór konferansjera. Dobry wodzirej na wesele z Warszawy powinien tak poprowadzić uroczystość, aby goście nie mieli nawet momentu na nudę (oczywiście pomijając czas jedzenia kolacji, kiedy zawołania wodzireja byłyby niewskazane). Nie chcemy jednak powielać schematów – oglądając przebieg wielu wesel na youtube zobaczyliśmy, że w większości wodzireje nie wymyślają niczego nowego, wciąż pozostając w sztywnych ramach. To nie jest rozwiązanie dla nas. Zależy nam na kreatywności wodzireja, potrzebujemy kogoś błyskotliwego i dowcipnego. Humor nie powinien być tani. Podobno polecany nam wodzirej z Warszawy spełnia te wymagania – nie mogę się doczekać, aż go poznam. Uważam, że konferansjerka to nie jest takie proste zadanie i trzeba mieć do tego specjalne zdolności, dobrze czuć się na scenie, trzeba też lubić ludzi. Mam nadzieję, że ten wodzirej dobrze odnajdzie się na naszym weselu i sprawi, że będzie ono niezapomniane nie tylko dla nas, ale także dla gości.

Z pewnością na weselu nagramy film, dzięki któremu będziemy mogli później zobaczyć, jak na naszego wodzireja reagowali goście. To będzie pamiątka, którą będziemy wspominać za kilkanaście lat. Jest dla mnie bardzo ważne to, aby na weselu dobrze się bawić – chyba tylko wodzirej umiejętnie pokieruje imprezą, dostarczając nam niezapomnianych wrażeń.