Wygodne materace dla psów

Jakiś czas temu doszliśmy z mężem do wniosku, że nadeszła pora, by w naszym domu znalazło się jakieś zwierzę. Nasza córka od dawna bardzo nas prosiła o szczeniaka. W końcu wybraliśmy odpowiednią rasę i znaleźliśmy renomowaną hodowlę. Chcieliśmy mieć pewność, że pies nie będzie miał, żadnych ukrytych wad wrodzonych.

Wytrzymałe materace dla psów

materac dla psaZdecydowaliśmy się na kupno golden retrievera. Są to bardzo przyjazne psy, idealne, jeśli w domu jest dziecko. Szczenię jest bardzo żywe i lubi się bawić. Wyprowadzamy go cała rodziną na spacery. Nie chcę, żeby pies spał na kanapie, więc kupiliśmy mu legowisko. Materac dla psa zakupiliśmy w sklepie zoologicznym. Wzięliśmy większy rozmiar, bo pies będzie duży, kiedy urośnie. Materac jest bardzo wytrzymały. Jest odporny na wodę, więc możemy położyć go również na tarasie. Ma rączkę, za którą możemy go wygodnie przenosić. Jest wypełniony pianką i nie przepuszcza zimna. Materiał jest łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy go przetrzeć wilgotną szmatką. Bardzo się cieszę, że wierzchnią poszwę można zdjąć. Wystarczy rozpiąć zamek i wyjąć środek. Nadaje się do prania w pralce w 30 stopniach. Zatem, kiedy pies wraca brudny ze spaceru nie muszę martwić się o to, że wybrudzi swoje legowisko. Jest bardzo miękkie i pies szybko przyzwyczaił się do spania na nim. Pies gubi wiele sierści. Dzięki kupnie materaca dla niego nie muszę się już martwić, że zostawi sierść na kanapach.

Zwierzak na początku był bardzo sceptycznie nastawiony do nowego zakupu. Po kilku dniach zaczął się jednak przyzwyczajać. Wybraliśmy większy model, by miał go na dłużej. Szczenię szybko rośnie. Nie chcemy być zmuszeni wymieniać legowiska za kilka miesięcy. Bałam się, że szczeniak je pogryzie, ale okazało się bardzo trwałe.