Wygodny t shirt z zabawnym nadrukiem

 

Co kilka lat zmieniam nieco swój styl ubierania się. Łączy się to bezpośrednio ze stopniem mojej mentalnej dojrzałości. Jeszcze do niedawna musiałam ubierać się w najmodniejsze ciuchy, tworząc niepowtarzalne stylizacje. Chciałam się wyróżniać. Na ten czas zostałam mamą i od razu przestawiły mi się priorytety. Teraz liczy się przede wszystkim wygoda.

Zabawna sportowa koszulka dla kobiet

t shirty ze śmiesznym nadrukiemTak to już w życiu jest, że nie ma w nim nic stałego. Wszystko płynie, jak mówiono od starożytności. Z biegiem czasu zmieniamy się my, a wraz z nami na przykład nasz styl ubierania się. Doświadczyłam tego na własnej skórze. I nie była to jakaś powolna zmiana, tylko wręcz nagły przeskok. Jeszcze do niedawna bowiem starałam się być najmodniejszą i najbardziej oryginalną kobietą na świecie. Teraz, natomiast, postawiłam na wygodę i mniej zwracam uwagę na wszelkie inne rzeczy. Wszystko dlatego, że zostałam mamą. Bardzo polubiłam na przykład t shirty ze śmiesznym nadrukiem połączone z jeansami. Taka koszulka z zabawną postacią lub napisem powoduje, że mam jakoś lepszy nastrój. W dodatku jest to niezwykle komfortowy strój. Kilka koszulek zrobiłam sobie na zamówienie. Poprosiłam o nadrukowanie moich ulubionych posatci z bajek oraz cytatów. Dzięki temu czuje się nieco młodziej, akurat idealnie wpasowują się też takie koszulki w opieke nad dzieckiem. Koszulki są w różnych kolorach i wykonane są z naturalnego i oddychającego materiału. Dzięki temu bardzo dobrze nosi się je latem.

Kiedyś nie założyłabym raczej żadnych sportowych ubrań. Na ten moment jednak sytuacja życiowa- zostałam mamą- zmusiła mnie do polubienia na przykład wygodnych koszulek. Bardzo chętnie noszę na przykład t shirty z krótkim rękawem, z nadrukowanymi zabawnymi obrazkami lub napisami.