Wynajem dobrych noclegów w górach

W tym roku postanowiliśmy pojechać z naszymi dziećmi pierwszy raz w góry. Nigdy wcześniej jeszcze nie jeździły na nartach. My z mężem oboje jeździmy od dziecka dlatego też chcemy żeby nasze dzieci poznały jaki jest to piękny sport.

Najlepsze noclegi w górach

Ja ogólnie jestem za tym żeby dzieci miały jak największy kontakt ze sportem. Zastanawiałam się z mężem gdzie pojedziemy na te narty.I jednak doszliśmy do wniosku, że na ten pierwszy raz najlepiej będzie jeśli pojedziemy do Zakopanego bo gdzie indziej byłaby to za długa podróż. A tam też są przecież świetne warunki narciarskie. Skoro już wiedzieliśmy gdzie chcemy jechać to zaczęłam szukać jakiś dobrych noclegów w Zakopanem dla naszej czwórki. Myślałam nawet nad tym czy by nie wynająć domku w Zakopanem bo te domki są zawsze w atrakcyjnych cenach. Jednak doszłam do wniosku, że wolę jechać tam gdzie będzie możliwość wykupienia od razu wyżywienia. Tak będzie dla nas najwygodniej. Mąż powiedział, że są przecież ładne apartamenty w Zakopanem jednak ja uważam, że to może wtedy gdy przyjedziemy tu sami. Jak jesteśmy z dziećmi to najlepszy nocleg to będzie jakiś pensjonat. Szybko znalazłam naprawdę bardzo ładne miejsce. I do tego cena za dobę nie jest wysoka. do tego są specjalne zniżki na dzieci. I to mi się bardzo podoba. Wynajęłam tam noclegi na cały tydzień. I wykupiłam opcje śniadań. Bo jak znam życie to obiady i kolacje będziemy jeść gdzieś indziej.

Przecież gdy będziemy jeść te obiady i kolacje zawsze gdzieś indziej to w ten sposób dziec i też coś zobaczą nauczą się do tego nowych smaków. Myślę, że góralskie jedzenie będzie im smakowało bo ja nie mam z nimi problemu z jedzeniem. Musimy teraz zająć się kupieniem dla nich sprzętu narciarskiego dobrej jakości. Najważniejsze są dobre buty.

Więcej informacji http://gorskaosada.pl