Wypożyczanie długoterminowe aut spodobało się klientom

Trzy miesiące temu brałam ślub. Od moich rodziców dostaliśmy wyjątkowy prezent. Zainwestowali w wycieczkę w ciepłe kraje. Polecieliśmy samolotem a na miejscu wypożyczyliśmy auto na cale dwa tygodnie naszej podróży poślubnej. Dzięki temu wyjazdowi wpadliśmy na pomysł naszego wspólnego biznesu. 

Wypożyczamy auta klientom

wynajem długoterminowy aut - KrakówWielu znajomych ostrzegało nas, ze początki prowadzenia działalności gospodarczej mogą być ciężkie. My nastawiliśmy się optymistycznie. Wiedzieliśmy, że może być różnie ale stwierdziliśmy, że się nie poddamy. Mieliśmy sporo oszczędności i wiedzieliśmy, że przetrwamy nawet trudne początki. Wynajem długoterminowy aut – Kraków na pewno w przyszłości będzie cieszył się sporym zainteresowaniem jak tylko klienci poznają nasza ofertę i przekonają się do naszych usług. Wszystkie samochody, które zakupiliśmy były w bardzo dobrym stanie technicznym. Każde auto było ubezpieczone i dzięki temu byliśmy zabezpieczenie w razie jakichkolwiek problemów. Wynajem długoterminowy aut – Kraków otworzyliśmy w bardzo dobrej lokalizacji. Udało nam się kupić lokal ze sporą przestrzenią niedaleko lotniska. Wielu klientów dzięki temu korzystało z naszych usług. Zainwestowaliśmy w reklamę telewizyjna i radiową a także w ulotki i wizytówki. Klientom zapewniliśmy dobre warunki finansowe i dzięki temu mieliśmy nawet spory ruch w interesie biorąc pod uwagę, że prowadziliśmy biznes krótki okres czasu. Mąż pomógł mi na początku we wszystkich formalnościach a później już samodzielnie się wszystkim zajmowałam.

Lubię swoją pracę bo doceniam, że mam kontakt z klientami. Staram się dodatkowo organizować sobie każda wolną chwilę. Wszystkie formalności załatwiam sama. Od rozliczania po zamawianie ubezpieczeń i sprowadzanie do firmy nowych pojazdów. Cieszę się, ze otworzyliśmy swoją firmę.