Yankee Candle – zapachy inspirowane naturą

 

Wielu z nas, poszukując do naszego domu idealnych świec zapachowych, które będą w stanie uprzyjemnić atmosferę naszego wnętrza, skupia się przede wszystkim na zapachach przypominających naturalne aromaty. Poszukujemy więc zapachów znanych nam z ogrodu, czy też z naszej kuchni, które na myśl przywodzą same pozytywne myśli.

Owocowe i kwiatowe świece Yankee Candle

świece zapachowe yankee candleJednymi z najpopularniejszych, jeśli chodzi o świece zapachowe Yankee Candle, są oczywiście zapachy inspirowane kwiatami, owocami i domowymi wypiekami. Wśród zapachów kwiatowych, znajdziemy z całą pewnością zapachy świeżo ściętych róż, które w swojej nucie zawierają nie tylko zapach kwiatów, ale również specyficzny aromat różanych łodyg. Dzięki temu, po zapaleniu świecy tego rodzaju, nasze pomieszczenie w kwestii zapachu kojarzy się z kwiaciarnią. Wśród innych inspiracji kwiatowych znajdziemy zapach werbeny, piwonii czy też lawendy, które swoją autentycznością są w stanie przypaść do gustu wielu osobom. Wśród zapachów owocowych znaleźć możemy zapachy inspirowane jeżynami, malinami, czy też cytrusami. Bardzo często są one realizowane w różnych kombinacjach, dzięki czemu możemy wybrać zapach charakteryzujący się większą lub mniejszą intensywnością, bardziej lub mniej charakterystyczny dla naszego nosa. Świece zapachowe Yankee Candle posiadają również bogaty asortyment zapachów domowych, które kojarzą się z świeżo upieczonymi ciasteczkami, korzennymi przyprawami, a także świeżo wypranymi ubraniami.

Dzięki różnorodności zapachów reprezentowanej przez produkty Yankee Candle, możliwe jest dobranie idealnego zapachu nawet przez osoby, które charakteryzują się różnymi upodobaniami zapachowymi. Jednocześnie Yankee Candle proponuje świece o różnych rozmiarach, a także woski zapachowe, więc możemy dobrać taki produkt, który zaspokoi nasze potrzeby.