Zakładam ze szwagrem spółkę z nagrobkami

nagrobki

Mój szwagier mieszka w Siedlcach, ale bardzo często wpada do nas do Warszawy, ponieważ załatwia w stolicy mnóstwo spraw. Obaj prowadzimy zakłady kamieniarskie, które nie są ze sobą w żaden sposób powiązane.

Nagrobki i dobra oferta

nagrobkiOferujemy nawet różne nagrobki i dodatki. Kiedy ostatnio wpadł do nas do Warszawy szwagier to od razu przeszedł do rzeczy. Powiedział w prost, że podjął współpracę z bardzo dużym zakładem pogrzebowym z Warszawy i proponuje mi wejście w spółkę. Mamy połączyć swoje zakłady kamieniarskie i wspólnie oferować wszystkie nagrobki jednoosobowe z Warszawy, które produkujemy. Jego propozycja początkowo nie dotarła do mnie, ponieważ całkiem dobrze mój zakład działa i produkuję liczne nagrobki, ale jak wyjaśnił mi wszystko to zmieniłem zdanie. Dzięki temu jak połączymy swoje zakłady kamieniarskie to zarobimy dużo więcej i na dodatek będziemy mieli podpisane kontrakty z innymi zakładami kamieniarskimi. Szwagier planuje pozostać w Siedlcach i tam będzie nadal produkował nagrobki. Wszystko dokładnie obliczyłem i przyznałem szwagrowi rację. Dużo lepiej wyjdziemy obaj na tym interesie, dlatego zdecydowałem się na to zgodzić. Postanowiliśmy dodatkowo wprowadzić sporo zmian. Będziemy również produkować nagrobki podwójne, ponieważ dzięki temu uda się jeszcze więcej towarów zbyć a szwagier będzie odpowiadał za ekskluzywne nagrobki. Zatrudnił już nawet projektanta, który wykonuje dla niego nagrobki różnego rodzaju i póki co jest z niego bardzo zadowolony. Połączyliśmy zatem swoje zakłady kamieniarskie i produkujemy nagrobki podwójne i te, które wytwarzaliśmy do tej pory.

Nasza spółka już działa od kilku miesięcy a nasze nagrobki sprzedają się o wiele lepiej niż przedtem. Współpracuje również z nami wiele zakładów pogrzebowych. Mamy sporo pracy i zarabiamy więcej.