Założyłem własny zespół na wesele

zespół na wesele

Talent do muzyki mam od dziecka. Już jako pięciolatek grywałem na różnych instrumentach muzycznych a rodzice byli pod ogromnym wrażeniem. Postanowili inwestować w mój talent i wysłali mnie do szkoły muzycznej.

Zespół na wesele jest poszukiwany

zespół na wesele Nauczyłem się grać na wielu instrumentach i wygrałem nie jeden konkurs we Wrocławiu. Po szkole postanowiłem, że założę własny zespół muzyczny i zgarnę kilku chłopaków ze szkoły, którzy są równie utalentowani jak jak. Maciek ma świetny wokal a Mikołaj potrafi grać na gitarze. Nasz zespół muzyczny grywał w garażu, gdzie nikomu nie przeszkadzaliśmy. Pewnego razu Maciek powiedział, ze jest poszukiwany rekomendowany zespół na wesele z Wrocławia przez jego kuzyna. Powiedział mu, że mamy własny zespół muzyczny i chętnie się tego podejmiemy za niewielkie pieniądze. Kuzyn się ucieszył, że za małe pieniądze będzie miał zespół na wesele a my zyskamy jakąś sławę. Maćka kuzyn przyszedł do nas do garażu, że sprawdzić jak nasz zespół muzyczny gra i jaki mamy sprzęt. Kiedy zagraliśmy kilka utworów to zauważyłem, że był pod ogromnym wrażeniem. Cieszę się, że założyłem zespół muzyczny, bo widzę, że przyszłość zapowiada się bardzo ciekawie. Kuzyn dał nam szansę i zagramy jako zespół na wesele u niego. Maciek powiedział, że to, że założyłem zespół muzyczny było najlepszą decyzją, ponieważ i oni mogą spełniać swoje marzenia a na dodatek to mamy pierwsze poważne zlecenie na granie. Już jakiś czas temu rodzice zakupili dla mnie profesjonalne instrumenty muzyczne, dzięki czemu mój zespół na wesele jest w pełni wyposażony. Chłopacy tez mają swoje instrumenty, ale nasz zespół muzyczny głównie wykorzystuje moje instrumenty.

O wszystkim opowiedziałem rodzicom, którzy byli zachwyceni i pogratulowali mi sukces. Powiedzieli, że założenie zespołu to był doskonały pomysł.