Zarobić sobie na luksusową odzież i coccinelle

coccinelle

Ostatnio przyglądałam się sobie w lustrze. Wyglądałam na nudną, przemęczoną życiem kobietę, a miałam dopiero 25 lat. Nie dziwota, że mężczyźni nie zwracali na mnie uwagi. Powinnam zainwestować w siebie.

Coccinelle to wspaniała marka

coccinelleDlatego będę więcej pracowała, aby luksusowa odzież damska była w zasięgu mojej ręki, i żebym mogła sobie na taką pozwolić. Na pewno lepiej się poczuję, jak będę chodziła w ładnych strojach, od razu moja prezencja się poprawi. Na pewno jakieś włoskie sukienki nabędę i to w różnych kolorach. Niektóre nadają się bowiem bardziej na randkę, inne na co dzień, lub na jakieś ważne wyjścia. Nie będę na sobie oszczędzać, bo nie po to pracuję, aby wracać zmęczona i nic z tego nie mieć. Muszę zacząć cieszyć się życiem, a ekskluzywne torebki włoskie i inne takie dodatki będą początkiem w mojej zmianie. Moja stara torebka ma już z pięć lat, i mimo, że się przeciera, i powinnam ją dawno wymienić, to i tak ją noszę, bo zawsze szkoda mi pieniędzy. Ale jak wezmę dwa etaty, to jakoś dam sobie ze wszystkim radę. Przeglądałam sklep internetowy, bo nie miałam kiedy pochodzić po normalnych sklepach i moda włoska nie należy do najtańszych, ale jest warta każdej ceny, naprawdę. Wspaniałe ubrania, dodatki, po prostu bajka. Każda kobieta powinna zafundować sobie czasem odrobinę luksusu. Co do torebek, to coccinelle są wspaniałe. Wyglądałabym obłędnie, gdybym mogła zabierać ze sobą taką właśnie na zakupy. No przecież czasami można kupić sobie coś porządnego. Chciałabym, aby mi się udało z tymi dwiema pracami, bo włoskie ubrania damskie muszą być moje, muszę coś w sobie zmienić, chcę być atrakcyjna i podobać się mężczyznom.

To bardzo ważne, bo jeżeli podobam się innym, to automatycznie moje samopoczucie wzrasta. No i też samoocena się zdecydowanie podwyższa.