Zmiana wyglądu dzięki makijażowi permanentnemu

 

Nigdy wcześniej nie sądziłam, że przyjazd do Szczecina uzmysłowi mi pewne rzeczy. Gdy tylko dostałam długo wyczekiwane zaproszenie od mojej przyjaciółki Urszuli nie zastanawiałam się ani minuty dłużej i spakowałam swoje manatki. To była słuszna decyzja.

Nakładanie makijażu permanentnego w Szczecinie

makijaż permanentny SzczecinUrszulę znam od dziecka. Miesiąc temu wyprowadziła się i zamieszkała w Szczecinie, do którego nie omieszkała mnie zaprosić. Nigdy tam nie byłam, także zwiedzanie tego miasta było kolejnym plusem tych odwiedzin. Pierwszego dnia pobytu moja wiecznie rozkojarzona i chaotyczna przyjaciółka zapomniała, że jest umówiona na wizytę w gabinecie kosmetycznym na makijaż permanentny. Nie słyszałam wcześniej o takim make-upie. Domyślałam się, że jeśli chodzi o staranny makijaż permanentny Szczecin jest doskonałym miastem – zakładów kosmetycznych było tu naprawdę wiele. Kosmetyczka uwinęła się bardzo szybko z swoją praca. Ula wyglądała wprost fenomenalnie i nieziemsko. Gdy tylko ją zobaczyłam stwierdziłam, że też chcę mieć zrobiony taki makijaż. Kosmetyczka nie miała nic przeciwko – najpierw wszystko mi wytłumaczyła, po czym zaczęła mnie malować. Okazało się, że tego rodzaju makijaż będzie utrzymywał się na mojej twarzy nawet przez najbliższe dwa lata! W jej gabinecie było bardzo miło, czysto i estetycznie. Sama kosmetyczka miała fach w ręku. Nim się obejrzałam, makijaż już był gotowy. Pozostało tylko zapłacić i tu też czekała mnie miła niespodzianka – usługa była w przystępnej cenie.

Przyjazd do Szczecina okazał się być nie tylko pretekstem do spędzenia czasu z przyjaciółką, ale również do odrobiny relaksu i poprawy swojego wyglądu. Nie wiedziałam, że w Szczecinie są tak świetne kosmetyczki. Makijaż, który mi wtedy zrobiła mam do dzisiaj i jestem z niego bardzo zadowolona.