Znajduję w internecie tanią bramę przeciwpożarową

Tata oznajmił wszystkim podczas kolacji, że otwiera działalność. Zaskoczyłem się, bo przecież nic nie wskazywało, że planuje mieć coś swojego a przecież był aktywny zawodowo. Poprosił mnie również o pomoc na co chętnie się zgodziłem.

Brama przeciwpożarowa jest dwuskrzydłowa i bardzo solidna

Tata musi przebudować halę, którą kupił i zainwestować w porządne bramy przeciwpożarowe dwuskrzydłowe i w tym celu mam rozejrzeć się za takimi produktami. Poprosił jeszcze, żebym sprawdził w internecie ile to kosztuje. Od razu po kolacji poszedłem do swojego pokoju i zacząłem przeglądać internet. Znalazłem tam liczne bramy przeciwpożarowe dwuskrzydłowe i jednoskrzydłowe, ale skupiłem się tylko na tych pierwszych, bo takie głównie interesowały ojca. Ceny były różne i tak na prawdę zależały od różnych czynników. Wysłałem zatem formularz zgłoszeniowy do jednej z firm. Miała ona same pozytywne oceny a ludzie potwierdzali, że ich bramy są bardzo solidne. O wszystkim opowiedziałem ojcu i pochwalił mnie za tak szybkie działanie. Po niespełna dwóch godzinach otrzymałem informację zwrotną. Od razu zawołałem ojca, żeby wszystko przeczytał, bo przecież to on się zna na tych bramach. Był bardzo zachwycony i poprosił, żebym zamówił dla niego bramy przeciwpożarowe dwuskrzydłowe z tej firmy i dodatkowo wziął opcję montażu. Płatność jest z góry i ojciec dał mi dane swojego konta, żebym od razu mógł przelać pieniądze za zakupione brany. Wysyła miała być na adres siedziby jego przedsiębiorstwa. Ciekawe jak to będzie wyglądało.

Kiedy przyjechały bramy to razem z ojcem pojechaliśmy do jego firmy. Widziałem jak pracownicy je montują i nie było to łatwe zadanie. Cieszę się, że tata będzie przedsiębiorcą bo idealnie się do tego nadaje. Jest bardzo rozsądny.