Znajomy świadczący usługi rejestracji spółek

rejestracja spółek

Mój znajomy to niezwykły człowiek. Odkąd tylko pamiętam, a znam go praktycznie od dziecka, uczył się on najlepiej z klasy, jeśli nie ze szkoły. Gdy my graliśmy w piłkę, on grał w szachy. Gdy my uczyliśmy się angielskiego, on znał już trzy języki obce i zaczynał uczyć się czwartego.

Rejestracja spółek poszło dobrze

rejestracja spółekZawsze zastanawiałem się czym będzie zajmować się w przyszłości. Odpowiedź zaskoczyła wszystkich – postanowił świadczyć usługi księgowe. Oczywiście wiadome było, że nie będzie wykonywał żadnej prostej, niewymagającej intelektualnie pracy, ale dlaczego akurat księgowość? Gdy przypadkiem wpadłem na niego na mieście zaraz zapytałem go o motywy jego decyzji. Stwierdził, że we Wrocławiu brakuje kogoś, kto w dobry sposób potrafiłby prowadzić usługi księgowe. Jego kuzyn szukał kogoś, kto zarejestrowałby mu spółkę, i okazało się, że ludzi, którzy zajmowaliby się czymś takim praktycznie nie było. W całym dużym Wrocławiu był rejestracja spółek w całym Wrocławiu stanowiła problem. Znajomy wiedział, że nie jest to łatwy kawałek chleba, ale postanowił się tego podjąć. Okazało się, że chętnych było opór, więc praktycznie od pierwszego dnia jego działalność przynosiła zysk. Sam gdy planował zakładanie spółek jako sposób na zarobek nie spodziewał się, że wszystko pójdzie tak dobrze. Jego opowieść zrobiła na mnie wrażenie – na dobrą sprawę nie wykazywał nigdy jakichś szczególnych zdolności matematycznych, ale w momencie w którym wyczuł gdzie jest nisza – bezbłędnie się w nią wstrzelił.

Rejestracja spółek okazała się być strzałem w dziesiątkę, ale podejrzewam, że nawet jeśli tak by się nie stało, to mój znajomy niespecjalnie by się tym przejął – po prostu szukałby innego sposobu na to, by się dorobić. I jak znam jego przedsiębiorczą naturę – zapewne prędzej czy później by mu się to udało.